Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Może się Pani podzielić nr telefonów do Anny M. i K.?
Panie założyły swój salon na ul. Kredowej. tel. do pani Ani K. 517 145 123
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do osób, które poszukują Ani K. i Ani M. Byłam w betz u Mateusza, lecz nie jest to to samo co Anie. Malowanie ok, ale co do ścięcia, po obcieciu u Ani włosy były lzejsze i lepiej się układały :( szkoda, że nowy własciciel w betz zmienił ekipę...
Panie założyły swój salon na ul. Kredowej. tel. do pani Ani K. 517 145 123
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś potrzebuje ukryć brak lub słabą jakość włosów polecam Studio Stylizacji Anny Chołoty. Jeżeli jednak wciąż jest młody, ma piękne i długie włosy - większość fryzjerek nie wie co z tym zrobić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Studio Anny Łaczewskiej chodźki 25. Dzisiaj korzystałam z usługi strzyzenia i malowania włosów Rewelacja. Przemiło i Przesympatycznie.Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam salon IF STUDIO i Panią Angelikę o której już tu była mowa. Moja metamorfoza fryzurowa przeszła pomyślnie w 100% :) Jestem strasznie zadowolona że do niej trafiłam ! z czystym sercem polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę się rozpisywał  Sensei lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że wielu fryzjerów wstawia takie kosmetyki - http://www.pro-sprzet.pl/category/kosmetyki-do-wlosow A realnie w opakowaniach są wlewane gorsze odpowiedniki? Czytałem, że nakryto tak już kilka salonów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Studio Bliss na Koncertowej 19, mały kameralny lokal z niesamowitą wręcz fryzjerką Anią, pomijając wspaniałe umiejętności może się poszczycić genialną wyobraźnią i świetnym podejściem do klienta ;) Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A był ktoś może w El Lamis na Zana.Podobno jest tam fajny fryzjer. Była moja koleżanka z mamą.Widziałam ombre,które jej zrobił.Bardzo mi się podoba.Jej mama też jest bardzo zazadowolona z obcięcia włosów,jednak chciałabym poznać jeszcze jakieś opinie.Zależy mi bo chciałabym coś zmienić na wiosnę .
Byłam,salon wyposażony w nowoczesne myjki i sprzęty ale miałam wrażenie że ścina mnie praktykantka. A Pan fryzjer przemiły, komplementom nie było końca. Jeśli ktoś lubi koła wzajemnej adoracji to miejsce dla niego. Ja byłam pierwszy i ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej w był ktoś w tym nowym salonie na Krasińskiego? Znalazłem ich strone w necie http://www.profesja.lublin.pl/kontakt/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma pewnie inne wymagania - mojemu facetowi wystarczy maszynka, 10 min. wolnego czasu i jest ostrzyżony ;) Ja jednak jestem bardziej wymagająca. Jestem zadowolona z usług fryzjerek z Pink Hair & Beauty Studio (na ul. Choiny). Cieszę się, że do nich trafiłam, bo moje włosy, a właściwie to co po nich zostało po wielu rozjaśnieniach, wołały o pomstę do nieba. Pani Jola, fryzjerka, uratowała co się dało i poleciła jak pielęgnować włosy w domu :) Mają przyzwoite ceny, a ja i tak poluję na promocję na facebooku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Szukam kontaktu bądź informacji o nowym miejscu pracy pani Katarzyny z byłego już salonu fryzur Betz Studio przy racławickich. Pani Katarzyna nagle odeszła z w/w miejsca pracy. Zależy mi na kontakcie, gdyż nie mogę znaleźć nikogo innego, kto tak dobrze radził sobie z moimi włosami. Jeżeli ktoś ma jakieś informację, proszę pisać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś słyszał o "LOKO" na Krak. Przedm.? Pan Kamil jest wyjątkowy. Wyższa półka absolutnie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuje Pani Kasi ze studia Betz czy ktoś może coś wie gdzie pracuje bądź może jakiś namiar dać.Proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jak można odnaleźć panią Katarzynę z nieszczęsnego Betz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Panią Angelikę Lipę   http://wyglad.pl/ekspert/angelika-lipa/lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pink Studio na ul. Choiny. Jeśli szukacie fryzjerki, która potrafi doradzić zarówno fryzurę, jak i pielęgnację w domu, ten salon jest najlepszy. Ponadto miejsce jest bardzo przytulne i sympatyczne. Na ich stronie FB znajdziecie ciekawe promocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej w był ktoś w tym nowym salonie na Krasińskiego? Znalazłem ich strone w necie http://www.profesja.lublin.pl/kontakt/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja jeśli chodzi o strzyżenia męskie wypróbowałem sam na sobie dobre ceny najlepsze w okolicy i bardzo miła obsługa a poza tym nie widziałem dawno tak czystego i zarazem przytlnego miejsca polecam wszystkim ja na pewno tam wrócę - profesja na Krasińskiego
Ostatnio edytowany 11 kwietnia 2015 r. o 07:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście polecał bym studio urody profesja na Krasińskiego mają bardzo czyste miejsce pracy dużo promocji super ceny klientów traktują jak vipow kawka jakiś upominek a co najważniejsze znają się na rzecY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...